Off-road w Wiśle

Gdzie legalnie pojeździć samochodem terenowym off-road w Wiśle?

Wisła jest miejscowością turystyczną, której 70% powierzchni to lasy. Wydawać by się mogło, że to raj dla off-road-owców. Nic jednak bardziej mylnego. Nadleśnictwo bardzo pilnuje publicznych lasów a kary za wjazd na teren lasów państwowych są bardzo wysokie. Prywatni właściciele również niechętnie reagują na ludzi, którzy bezkarnie chcą zniszczyć ich dobytek.

terenowy dzień kobiet, off-roadZ tego powodu zrodził się pomysł na przygotowanie miejsca, gdzie zabawa offroadowa będzie legalna a uczestnicy zadowoleni 🙂

Przygotowaliśmy tor off-road na zboczu góry Kamiennej niedaleko Trzech Kopców Wiślańskich. Tor posiada około 12ha w tym około 6,5km specjalnie przygotowanych dróg.

Off-road to niedrogi sport dla całej rodziny …

Wjazd na tor można opłacić w barze Pod Piramidą i taka przyjemność kosztuje tylko 30 zł/samochód/ dobę lub 20 zł/quad/ doba. Cały ośrodek posiada pole namiotowe, noclegi w pensjonacie, bar, wyżywienie co sprawia, że wyprawa może trwać dłużej niż jeden dzień.

Atrakcje dla dzieci W WiśleJeżeli planujesz zorganizowanie wyjazdu z całą ekipą zgłoś się do nas a my pomożemy zbudować indywidualną ofertę. Gwarantujemy dobrą zabawę dla całej rodziny. Wiemy jak zorganizować czas żoną i dzieciom, które nie zawsze chcą jeździć cały dzień po torze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://podpiramida.pl/oferta/