Pikniki firmowe

Pikniki firmowe najlepsze na świeżym powietrzu

Gdzie najlepiej szukać świeżego powietrza, jak nie w górach? Wisła spełnia te wymagania w pełni. Pod Piramidą znajduje się na wysokości 780 m n.p.m., a jednocześnie tylko 2 km od centrum miasta.

Atrakcje dla dzieci W WiśleOrganizujemy pikniki firmowe. Nasz biznes nie koncentruje się tylko na dorosłych, ale w szczególności na dzieciakach.  Mamy dla Was szereg atrakcji, które zadowolą najmłodszych uczestników pikników, a jednocześnie pozwolą dorosłym na dobrą zabawę i integrację ze swoimi pociechami.

U nas do wykorzystania jest 13 hektarów terenu pod różne zabawy. Pole paintballowe? – u nas również dla dzieciTor offroadowy? = pozwala doznać adrenaliny głównie dorosłym, ale u nas również krótkie przejazdy dla najmłodszych! Istnieje także możliwość zakupu jazd indywidualnych w naszym sklepie internetowym.

Posiadamy dużą plażę z basenem, trampolinę, ścianki wspinaczkowe, huśtawki, zjeżdżalnie, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki i inne atrakcje dla dzieci.

 

Wieczorami organizujemy dla dzieci obserwacje gwiazd i planet. Niezapomniane chwile, które pomogą najmłodszym zainteresować się astronomią i otaczającym nas kosmosem. Nauka poprzez zabawę to dobra forma spędzenia czasu:)

Nasze pikniki organizowane są przy pysznym, swojskim jedzeniu, bez dodatków „E”. Stawiamy przede wszystkim na jakość, bo to w dzisiejszym Świecie rzadkość. Jesteśmy tym, co jemy i pijemy, więc pamiętajmy o tym przy wyborze posiłków.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!